Některé postavy, patří J.K.R. a já na ně nemám žádná práva.Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.Publikované obrázky jsou pozbírané z internetu-nemám na ně žádná práva.       
 
V mé hodině nebudou žádná pošetilá mávání hůlkou a přihlouplá zaříkadla!

Prolog

20. září 2008 v 21:50 | Schali |  Brumbálova vnučka


** Povídka se odehrává v době,kdy Harry studuje třetí ročník. Děj ovšem není stejný,ani podobný jako ve třetím díle. V této povídce se seznámíte s překvapivím odhalením,které všem vyrazí dech. Samozřejmě zde nechybý ani boj s Voldemortem,láska,nenávist a samozřejmě bych se ráda dostala ke šťastněmu konci :)

Hlavní postavy: Harry Potter, Ella Foxová, Severus Snape,
Vedlejší postavy: Hermiona Grangerová, Ron Wesley, Albus Brumbál a další:)
za beta-read děkuji Lianell

________________________________________

"Jak se k vám jistě již doneslo, za dva měsíce se koná každoroční soutěž v obraně proti černé magii mezi naší školou a školou Kruval." Albus Brumbál ze svého místa na stupínku před učitelským sborem shlížel na studenty všech kolejí, kteří se zde sešli na snídani. Někteří ho jistě ani pořádně nevnímali, ale Brumbálovi to nevadilo, jen se usmíval a v proslovu pokračoval dále.
"Tento rok jsme vybrali studentku z koleje Mrzimor. Je zvykem, že každý rok se soutěže účastní jeden žák, pokaždé ovšem z jiné koleje. Tento rok moudrý klobouk určil slečnu Ellu Foxovou," řekl a pohledem se zaměřil na dívku, která zrovna teď nevypadá vůbec nadšeně.
,Proč já? Vždyť v obraně nejsem vůbec dobrá, našli by se lepší a to i z mé koleje," řekla si v duchu Ella, když se zadívala na Brumbála.
"Slečno Foxová, pojďte prosím za mnou a vy ostatní s chutí do jídla," řekl a tak dal znamení, že už s proslovem skončil. Ella nebyla moc nadšená, že musí jít za Brumbálem a zrovna teď. Nerada bývala středem pozornosti a teď se na ni dívali skoro všichni žáci Bradavic. Vydala se tedy za Brumbálem, který na ni zatím čekal u dveří vedoucích z Velké síně. 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama