Některé postavy, patří J.K.R. a já na ně nemám žádná práva.Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.Publikované obrázky jsou pozbírané z internetu-nemám na ně žádná práva.       
 
V mé hodině nebudou žádná pošetilá mávání hůlkou a přihlouplá zaříkadla!

osmnáctá kapitola-Annie a Severus

1. září 2008 v 20:48 | Schali |  Harry syn Severuse
za beta-read děkuji Lianell
---

Stál před dveřmi jejího kabinetu. Najednou si nebyl zase tak jistým zda udělal správě, že přišel. Najednou mu ruka sama vystřelila a zaklepal.
"Dále," ozvalo se. Otevřel dveře a vešel. Stála tam a udiveně na něho koukala.
"Seve, děje se něco?" zeptala se Annie.
"Ne, jen jsem ti chtěl říct, jaký jsme udělali s Harrym pokrok, ale jestli ruším necháme to na zítra. Však to nespěchá."
"Seve, ty nikdy nerušíš, tak mi řekni, co se dělo," řekla a vyrazila do místnosti za učebnou, Severus ji následoval i když si uvědomoval, že ho vede do soukromých komnat.
"Tak už mluv," vybídla ho a ukázala na židli, aby si sedl. Sama se uvelebila na posteli. Jak krásně vypadala, napadlo ho. Radši začal mluvit, aby zaplašil takové myšlenky.
"Konečně jsme se dostali ke cvičení a já viděl vzpomínku, jak četl dopis od Lily. Najednou jsem se neudržel a vše mu řekl. A víš co udělal?" zeptal se, ale ani nečekal na odpověď.
"Jak jsem domluvil, normálně vstal a objal mě."
"Ale to je úžasné," vydechla. "A když odcházel řekl mi tati." Tentokrát to byl Severus, kdo vydechl.
"Ach,Seve. No to je báječné, ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle," řekla a vroucně se na něho usmála. On jí úsměv oplatil. Najednou už tu neseděl ten příkrý profesor, ale kluk do kterého se tenkrát zamilovala, muž, kterého stále milovala.
"Jsme tak ráda, že to takhle dopadlo. Konečně to mezi vámi bude tak, jak vždy mělo být. To by si Lily přála," řekla a do očí jí vstoupily slzy. Severus neodolal a přisedl si k ní na postel, jemně ji pohladil na zádech. ,,Ann, nebyla to tvoje chyba, mohl jsem si za to sám. Tobě vděčíme za to, že jsi nás dala do hromady." Annie neodolala a objala ho. Severus ztuhl, ale nakonec jí objetí opětoval. "Víš Seve, já ti lhala," řekla a cítila jak Severus ztuhnul.
"Lhala jsem ti, když jsem řekla, že jsem tě milovala, to není pravdu," řekla a podívala se na něho. Co to viděla v jeho očích? Lítost?
"Pravda je taková, že jsem tě milovat nepřestala," skoro zašeptala, ale Severus ji slyšel. Zvedl ji za bradu, aby se mu podívala do očí. Když v nich uviděl přesně to, co řekla, tak to neustál a políbil ji. Ze začátku to byl jenom letmý polibek, ale po chvíli se prohloubil a stal se velice vášnivým. Annie a Severus se na sebe přímo vrhli, oblečení lítalo skoro vzduchem. Šíleně po sobě toužili.

Když se Annie probudila, ležela v jeho náručí.
"Jestli ti to nějak pomůže, ničeho nelituji," zašeplala a schoulila se mu do náručí.
"Já taky ničeho nelituji, Ann," řekl a podíval se na ni. Setkali se očima, znovu ji políbil. Když se Annie znovu probudila, ležela sama v posteli a po Severusovi nebyla ani památka.
"Škoda," zašeptala, ale miluji ho, řekla si v duchu. Líně se protáhla a vstala, když zjistila, že je čas na snídani.

Když tam došla, snažila se očima vyhledat Severuse, ale vypadalo to jakoby ji ignoroval. ,Co jsem si myslela, že by mě miloval?' kárala sama sebe.
"Děje se něco zlato?" zeptal se šeptem Albus.
"Ne tati," ale jenom to, že mu řekla tati, znamenalo, že mu lže. Albus se na ni podíval a najednou mu to došlo. Pohledem ještě shlédl na Severuse a ten mu to potvrdil. Nebyl rád, že se jeho dcera mračí, ale konečně se dali dohromady, pousmál se. Musí si s ním promluvit, usmyslel si. Najednou Annie vykřikla a chytila se za hlavu. Všichni učitelé se k ní otočili, naštěstí žáci to nezaregistrovali.
"Ann?" podívala se na něho a promluvila divným hlasem.
"Musíme někam, kde budeme sami," zašeptala a nechala se odvést otcem stranou. Harry si toho všiml a vystřelil z velké síně, běžel po chodbě až na ně narazil.
"Harry?" zeptal se Brumbál. "Promiňte profesore, ale co je s Annie?" zeptal se a starostlivě se na kmotru podíval. "Ta promluvila i když se stále držela za hlavu.
"Běž za otcem, přijďte do ředitelny," víc nestihla říct protože jí Albus odvedl. Harry sebral veškerou odvahu a šel do místnosti, ze které vyšli. Byla to místnost sousedící s Velkou síní. Naštěstí Severus seděl hned na kraji. Když viděl, jak Albus odvádí Annie pryč pořád koukal do místnosti, kde se teď objevil jeho syn. Rychle mu pohybem ruky naznačil, aby šel za ním, on na nic nečekal.
"Co je?" zeptal se, se strachem v hlase.
"Annie něco je, chce abychom oba okamžitě přišli do ředitelny."
"Tak jdeme," vyhrkl Severus a se synem po boku vyrazili.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lea Mell Lea Mell | Web | 30. března 2009 v 11:58 | Reagovat

Povídka je moc hezká, jen ten het pár... brrrr! Ty kousky přeskočím a dočtu to. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama