Některé postavy, patří J.K.R. a já na ně nemám žádná práva.Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.Publikované obrázky jsou pozbírané z internetu-nemám na ně žádná práva.       
 
V mé hodině nebudou žádná pošetilá mávání hůlkou a přihlouplá zaříkadla!

dvacátá kapitola-přípravy

1. září 2008 v 22:07 | Schali |  Harry syn Severuse
za beta-read děkuji Lianell
----

S Harrym dosti otřáslo, když zjistil, že boj s Voldemortem se blíží. Byl ovšem neskutečně šťasten, že má otce při sobě a že mu pomáhá. Máma měla pravdu, pomyslel si. Bez něho bych to nezvládl. Každý večer chodil Harry na cvičení. Severus nebyl moc nadšený, když ho cvičil, ale věděl, že je to lepší, než kdyby byl nepřipravený. Ovšem ho cvičil i nitrobranu.
Nesouhlasil s Brumbálem, že by mu to bylo k ničemu. Věděl, že před Voldemortem je lepší jisté věci tajit, a tak si s tím nedal pokoj.
Vždy jeden den cvičili kouzla a druhý ho otec trápil s nitrobranou. Postupně se zlepšoval, už dokázal Seva vyhodit z hlavy vždy, když chtěl. Sice se na to musel hodně soustředit, ale dokázal to. Asi po měsíci cvičení už se mu tam Severus ani nedostal.
"Výborně Harry, co se týče nitrobrany, už tě nemůžu naučit nic, umíš vše," mile se na syna usmál.
"Teď musíme začít cvičit štít proti kletbám, které se nepromíjejí. Mám na mysli kouzla Crucio a Imperio. Proti kouzlu Avada štít není, to jistě víš. Kouzlo, které tě teď budu učit je kouzlo Protego. Nejdříve budeme štít jen cvičit na lehkých kouzlech, jako mdloby na tebe a nakonec zkusíme i kouzla těžší. Ale nemusíš se bát. Kouzlo na tebe jenom vyšlu a hned ukončím i kdyby tvůj štít byl slabý maximálně ti může vyrazit dech, jinak se ti nic nestane," řekl a sledoval, jak Harry přikývl.

Začali tedy cvičit, Severus chtěl, aby byl jeho syn co nejlépe připraven, aby se mu nic nestalo. Všechen svůj volný čas trávil se synem a snažil se nemyslet na Annie. Jenže to nešlo, Harry sice zabíral jeho volné chvilky, ale Annie zabírala jeho myšlenky. Pořád myslel na to, jak se spolu milovali.
Ann jim pravidelně sdělovala, když měla další vizi, aby se mohli lépe připravovat. Když přišla naposledy, řekla jim, že Voldemort zaútočí v den, kdy se bude konat vánoční večírek.
Brumbál začal dělat opatření, aby ve škole nebyli žádní studenti, pro ty, co neměli kam jít, hledal vhodné místo, kde by byli v bezpečí.
Jak se tak den boje blížil, začínali být všichni nervózní.
Ron s Hermionou odmítli odjet, a tak na poslední hodiny výcviku chodili s Harrym.
Severus se je snažil všechny připravit na nastávající boj, ale sám sobě si nevěřil. Nevěděl zda zvládne vidět Harryho proti Voldemortovi. Nechtěl o něho přijít, měl ho rád i když si to nechtěl přiznat. A nebyl jediný koho měl rád, ale to, že by miloval Annie bylo ještě těžší si připustit, než to, že má rád Harryho.

Zítra nastane den, na který poslední dobou všichni mysleli. Ve škole Bradavice bylo až neobvykle ticho, až na profesory, Annie, Harryho, Rona a Hermionu byly Bradavice prázdné. Severus cítil, že je všechny připravil, ale nemohl se vyrovnat s tím, že je do boje vůbec pouští.
Měl strach i o Annie, poslední dobou vypadala hodně unaveně a ještě víc než kdy před tím se mu vyhýbala. Což nechápal..


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama