Některé postavy, patří J.K.R. a já na ně nemám žádná práva.Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.Publikované obrázky jsou pozbírané z internetu-nemám na ně žádná práva.       
 
V mé hodině nebudou žádná pošetilá mávání hůlkou a přihlouplá zaříkadla!

kapitola 2

23. srpna 2008 v 21:20 | Schali |  Harry a správný konec
Harry se ocitl v hale domu č.12. Byl neuvěřitelně šťastný,že je zase zpátky. Nedlouho po tom,co se tu objevil se Síriem se vedle nich objevil i Brumbál. Jen co se ozvalo druhé prásk dveře do kuchyně se otevřely a vykoukla hlava paní Wesleyové.
,,Harry drahoušku,konečně jsi tady." Harry se ani nenadál a už byl v náručí paní Wesleyové. Nemohl se ani nadechnou,naštěstí ho vysvobodil Sirius.
,,Molly,Harry je unavený. Povíme si to všechno zítra,jo? Potřebuje si lehnout."
,,Jistě,jistě vždyť je už po půlnoci. Běž nahoru,máš ustláno v pokoji,kde jsi spal minule,ale ať nevzbudíš Rona. Bude to překvapení,neřekli jsme nikomu,že přijedeš už dnes večer." Harry vyděl jak paní Wesleyové zablesklo v očích a musel se usmát. Uměl si představit jak se všichni budou tvářit až ho tu uvidí. A nejvíce ze všech se těšil na Ginny. Tolik se mu po ní stýskalo. Neustále myslel na ty chvíle,kdy byly v Bradavicích,spolu. I tohle byl jeden z důvodů,proč se sem tak těšil. Tolik se mu po ní stýskalo. Z úvah ho vytrhl Sirius.
,,Tak Harry,běž si lehnout. Uvidíme se ráno. Dobrou noc." Harry poděkoval a otočil se k Brumbálovy,aby si od něho vzal svůj kufr. Brumbál mu ho,ale nedal. Vytáhl hůlku a nad kufrem udělal kruh a kufr zmizel.
,,Máš ho ve svém pokoji. Hezky se vyspi Harry." Tak fajn,konečně jsem pryč od Dursleyových. Harry vycházel po schodech do,teď už svého pokoje. Sotva si lehnul na postel tak usnul. Ani si neuvědomil,že je tak strašně unavený. Zdálo se mu krásný sen. Celou noc myslel na Ginny dokud ho ze spánku neproudilo hlasité zařvání
,,Harry?!" Harry s leknutím nadskočil a rychle hledal brýle. Když si je nasadil zjistil,že jeho kamarád sedí na své posteli a nevěřícně na něho kouká.
,,Co tu sakra děláš?" Harry se jen usmál,asi to vážně byl dobrý nápad nic jim neříkat.
,,Jen jsem si říkal,že zaskočím,"Ron se chvíli tvářil zmateně,ale po chvíli se začal usmívat od ucha k uchu.
,,Nedělej si ze mě srandu,kdy jsi přijel?"
,,Sirius s Brumbálem pro mě byly včera,tedy dnes. Prostě chvíli po půlnoci. Už jsem se nemohl dočkat až vypadnu s toho příšerného domu." Ron se usmíval čím dál tím víc.
,,Čekaly jsme,že dnes přijedeš,ale spíše až ráno. Hermiona bude v šoku."Harry se s Ronem domluvil,že se rychle převlečou a půjdou na snídani. Oba se nemohly dočkat,jak se Hermiona bude tvářit. Jenže než stačily otevřít dveře na chodbu,otevřely se samy a v nich stála Hermiona.
,,Takže je to pravda." Víc neřekla a s úsměvem se vrhla Harrymu do náručí. Ten ji objal,chyběla mu stejně jako Ron. Jeden měsíc s Dursleyovými je jako půl roku kdekoli jinde.
,,Kdy jsi přijel a proč nám to nikdo neřekl?"
,,Přijel jsem včera o půlnoci a nikdo vám to neřekl,protože chtěly,aby to bylo překvapení." Harry se začínal cítit trapně když to pořád opakoval.
,,Tak to se teda trefily,co jsi dělal celý měsíc?"
,,Co myslíš,že se asi tak u Dursleyových dá dělat." Hermiona se na to jen usmála a už všichni šly dolu na snídani. Sotva otevřely nastalo to znovu. Všichni se na něho podívaly a už lítaly otázky typu co tu děláš?,kdy jsi přijel? Naštěstí to místo něho řekl Sirius. Remus Lupin se tvářil duchem nepřítomen,ale jakmile uslyšel Harryho jak se se všemy zdraví taky se po něm ohlédl. Musel si ovšem počkat až k němu Harry dojde. Ten zrovna mluvil s Tonksovou,panem Wesleyem a Mungusem. Když konečně zamířil k němu a Siriusovi tak si ho mohl pořádně prohlédnout. Ale uznal,že se vůbec nezměnil. Nejspíše to jak si na konci roku promluvily s Dursleyovími tak to pomohlo.
,,Ahoj Harry,jsem rád že jsi tady."
,,Já tyky pane profesore." Lupun se při tom oslovení usmál.
,,Harry,už dávno nejsem tvým učitelem,tak co kdyby jsi mi začal říkat Remusi jako ostatní." Harryho to potěšilo,měl Lupina rád. Od začátku s ním dobře vycházel a to ještě ani nevěděl,že se znal s jeho rodiči. Konec konců tenkrát si myslel,že ho chce Sirius zabít. Když znovu pomyslel na to,jak tenkrát uvažoval o Siriusovi docela se za to styděl.
,,Velice rád pane profesore,tedy Remusi. " Lupin se usmál a sedl si znou k sídani.Harry si sedl vedle Siriuse,který seděl v čele. Vedle Harryho se potom posadila Hermiona a vedle ní Ron. Harry si začal povídat se Siriusem,ale na půl ucha poslouchal jak se Hermiona s Ronem hádají. Když zaslechl jméno Ginny hned se k ním otočil.
,,Co je s Ginny?" Hermiona se k němu otočila.
,,Nic vážného s ní není,jen je trochu přiotrávená."
,,Cože???" Hermiona se podívala na Rona a očima ho prosila o pomoc. Ten,ale vypadal jako by se do hovoru vůbec nechtěl zapojit,protočila oči a opět se podívala na Harryho.
,,Jak jsem řekla,není to nic vážného. Jen vypila trochu víc lektvaru na spaní. Ale jinak je v pořádku,chvíli si pospala a teď se necítí moc dobře,ale jinak jí nic není. " Harrymu se ulevilo. Opravdu se vyděsil,když mu řekla,že se otrávila. Musí ji vidět,i kdyby se měli všichni dozvědět co k ní cítí,ale teď by potřeboval být sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ostruzina ostruzina | Web | 20. března 2009 v 0:55 | Reagovat

Začalo to víc než zajímavě, ale chtělo by to pokráčko. Co ty na to? :-)

2 tajnostka22 tajnostka22 | Web | 29. července 2009 v 22:28 | Reagovat

ahoj schali...páči sa mi začiatok tejto poviedky...kedy mi tu pridáš ďalšiu?

3 MarťanQa MarťanQa | Web | 16. října 2009 v 15:56 | Reagovat

je to krásný pls pokračuj......... :-)

4 Aisha Stará Aisha Stará | 15. února 2010 v 11:03 | Reagovat

Sem zvědavá na pokračování, jen pokračuj

5 miu miu shoes miu miu shoes | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 19:11 | Reagovat

A. A stomach-cake!
http://www.shoesgreat.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama