Některé postavy, patří J.K.R. a já na ně nemám žádná práva.Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.Publikované obrázky jsou pozbírané z internetu-nemám na ně žádná práva.       
 
V mé hodině nebudou žádná pošetilá mávání hůlkou a přihlouplá zaříkadla!

kapitola 1

23. srpna 2008 v 21:20 | Schali |  Harry a správný konec
Harry Potter seděl na posteli a sledoval hodiny,které měl na poličce u postele. Ještě zbývá pět minut a bude mu 17let. Konečně bude dospělý,bude moci odejít z tohoto domu. Pro někoho jako je Harry,někoho kdo je čaroděj je nevýslovné utrpení bydlet u mudlů,kteří zapírají jeho či celý kouzelnický svět. Teď když bude plnoletý se zabalí a půjde bydlet ke svému kmotrovy.
Sírius Black mu nabídl,že k němu může jít bydlet už když byl ve třetím ročníku,ale jelikož Harry slíbil profesoru Brumbálovi,že neodejde z tohoto domu dokud nebude plnoletý musel tu zůstat. Ještě dvě minuty. Před dvěma dny mu přišel dopis od Síriuse,že si ho v den jeho narozenin,přesně o půlnoci vyzvedne před domem jeho tety a strýčka.
Od té doby nemohl Harry ani dospat jak se těšil. Teď se konečně dočkal. Zbývá už jen minuta. Vyskočil z postele a ještě na posledy prohlédl celý pokoj včetně skrýše pod prkny,jestli tu něco nenechal. Už se sem nikdy nevrátí. Nebude muset. Pohlédl na hodiny,přesně 24:00.
Rychle hůlkou zmenšil Hedvičinu klec,přidal ji do kufru. Hedviku pustil už před hodinou na lov a řekl jí ať letí za Ronem. Sebral kufr a už si to rázoval dolů po schodech. Zastavil se dole přede dveřmi,položil si kufr a šel ještě do kuchyně,položil na linku vzkaz na kterém stálo prosté odešel jsem a už mě tu neuvidíte.
Nemusel se bát,že by to jeho tetu či strýce něják vykolejilo,věděl,že ti si na něho ani nevzpomenou,jen prohodí konečně je ten kluk z domu. Rychle se vrátil zpět ke dveřím,nechtěl tu zůstávat už ani minutu. sebral kufr a už byl z domu venku. Kde jen je?
,,Síriusi?" nic,přeci na něho nezapomněl. Harry ušel pár kroků od domu a někdo mu položil ruku na rameno.
,,Ale Harry,přeci se nebudeš lekat." Harry se otočil,ale bylo to zbytečné,stejně ten hlas poznal.
,,Pane profesore,co vy tady děláte? Kde je Sírius?" Harry byl zmatený,Sírius mu nepsal,že přijde s Brumbálem a kde vůbec je.
Sotva to v mysli dořekl,už se ozvalo,,Já jsem tady."
Harry se otočil a zíral do očí svého kmotra. Jak rád ho zase vyděl,celý měsíc si sním jen psal,ale tomuhle se nic nevyrovnalo. Nejraději by ho hned objal,ale přeci jen tu byl Brumbál. Jako první promluvil právě Brumbál a vytrhl tak Harryho ze svého zamyšlení.
,,No myslím,že není na co čekat. Harry ty se přemístíš tady se Síriem a já se postarám o tvůj kufr. Nezapomeň myslet na Grimmauldovo náměstí č.12" Harry stihl jen přikývnou a už z hlasitým PRÁSK byl všichni tři pryč. Na Zobí ulici nebylo ani poznat,že by se od domu č.4 zrovna přemístili tři kouzelníci. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ostruzina ostruzina | Web | 20. března 2009 v 0:51 | Reagovat

Zajímavý úvod.

2 Riell Riell | Web | 23. října 2009 v 0:59 | Reagovat

rozhodne by se z toho mohlo vyvinout neco hooodne zajimaveho :-)

promin, ale je "vIdět" promin, jsme na pravopis zvykla z domova, rodic - ucitel. Co uz. Kazdopadně más moc hezkej blog a ta povídka... hm... LÁSKA JE SLEPÁ je naprosto úžasná!!!! Četla jsem ji snad 20x! A ješte me neomrzela. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama