Některé postavy, patří J.K.R. a já na ně nemám žádná práva.Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.Publikované obrázky jsou pozbírané z internetu-nemám na ně žádná práva.       
 
V mé hodině nebudou žádná pošetilá mávání hůlkou a přihlouplá zaříkadla!

Jak to asi bylo...

29. srpna 2008 v 10:06 | Schali |  <<JEDNORÁZOVKY>>
Halvní postavy: James Potter,Lily Evansová,Remus Lupin,Sirius Black
Žánr: Humor,romantika

za beta-read děkuji Lianell
......
Když se James probudil, ležel na ošetřovně. ,Jak jsem se sem dostal?' přemýšlel, ale nějak si nemohl vzpomenout. Věděl, že hrál famfrpál, ale na nic jiného si nevzpomínal. Najednou někdo otevřel dveře.
,,Dvanácteráku, jak je?" byl to Remus, jeho nejlepší přítel a za ním v závěsu šel Sirius.
,,Dobře, ale nemůžu si vzpomenout, co se stalo." řekl a pohledem je prosil o pomoc.
,,No něco takového jsem v životě neviděl, ty jsi spadl z koštěte" řekl Sirius a smál se, nemohl přestat, ani když ho Rem zpražil pohledem.
,,Víš Jamesi, ty jsi nespadl jenom tak, viděl jsi Lily, asi ses na ni díval moc dlouho a ztratil jsi rovnováhu a spadl." ,No jasně, to mě mohlo napadnout. Sakra, co si o něm teď bude myslet? Je v sedmém ročníku, za měsíc skládají poslední zkoušky a pak odejdou ze školy. Pokud jí neřekne, že jí miluje, tak už jí zřejmě nikdy neuvidí.' Přestože kamarádům neřekl ani slovo, věděli co se mu honí hlavu, znali ho až moc dobře.
,,Musíš se už vymáčknout" řekl Sirius, který se konečně přestal smát.
,,Jasně, to se lehce řekne, ale hůř provede. Vždyť se mnou vůbec nemluví." Na tohle nemohl ani jeden z jeho kamarádů nic říct. Věděli, že je to pravda. Sirius a Rem se rozloučili a šli na přeměňování. Profesorka McGonagalová byla ředitelka nebelvírské koleje, jejich koleje, ale nikomu nenadržovala a to na ní bylo obdivuhodné. Po hodině šel Sirius k jezeru, prý nadýchat se čerstvého vzduchu, ale Remusovi bylo jasné, že jde za nějakou svojí nynější přítelkyní. Střídal je pěkně rychle. Remus se na něj podíval a s úsměvem přikývl. Když se rozběhl ven na pozemky, vydal se Remus do knihovny.

Sotva vešel, všiml si, že tam je jenom jedna osoba, rychle k ní zamířil.
,,Lily?" řekl a oslovená osoba se na něj podívala.
,,Ahoj Reme" řekla a opět se sklonila ke knize, kterou zřejmě četla. Rem si k ní přisedl.
,,Lily, James je na ošetřovně víš to?" řekl a sledoval jak se k němu otáčí.
,,Ano vím to, no a?"
,,No a? to je vše? Lily, ty ho miluješ stejně jako on tebe, tak v čem je problém?" Lily vztekle zaklapla knihu a vstala.
,,Do toho ti nic není." řekla a s knihou v ruce se vydala k policím, odkud knihu vzala. Když ji vrátila na místo a otočila se, zjistila, že Remus stojí za ní.
,,Lily, jste oba mí přátelé, nemůžu se dívat na to jak se trápíte." Lily bylo najednou do pláče. Sakra co to s ní je? Ale ona věděla co, ani se nemusela nikoho ptát, cítila to, už skoro měsíc to věděla.
,,Reme, mám tě ráda, ale tohle je jen mezi mnou a Jamesem. Nikdo jiný s tímhle nemá nic společného."
,,Lily, o co tu jde, řekni mi to. Slibuji, že Jamesovi nic neřeknu, jen to chci pochopit." Lily se otočila a vydala se k oknu, u kterého byla lavice. Sklesle si na ni sedla. Když k ní Remus došel a klekl si před ní, podívala se mu do očí. "
,,Víš není to pro mě zrovna jednoduché. Nevím jak to mám říct."
,,Lily, řekni to, žádné otálení." a na důkaz svých slov ji chytil za ruku.
,,Já jsem těhotná." řekla a sklopila oči, nemohla vystát ten jeho pohled, co si o ní teď bude myslet. ,,Lily, ale to je přeci báječné, musíš to říct Jamesovi."
,,Jo, ale jak? To mám k němu jen tak přijít a říct: Budeš otec."
,,ANO!" ozvalo se za nimi, až oba nadskočili.
Stála tam jediná osoba, kterou tu ani jeden nečekali.
,,Jamesi? nemáš ležet na ošetřovně?"
,,Asi jo, ale už jsem to tam nevydržel." Řekl, ale nespouštěl oči z Lily. Rem se podíval z jednoho na druhého, pak proklouzl kolem Jamese a odešel. Ten zatím neustále koukal na Lily a pomalu k ní přešel. Sedl si vedle a chytil ji za ruku, ani se nesnažila vzpírat.
,,Lily, proč jsi mi to neřekla?"
,,Nevěděla jsem jak" řekla a měla v očích slzy.
,,Lily" řekl a chytil ji pod bradou. ,,Miluji tě, díky tobě jsem ten nejšťastnější na světě." a políbil ji. Přesně tohle Lily chtěla, už tak dlouho.
,,Taky tě miluji, ale co teď?" zeptala se a upřeně se podívala na Jamese. Ten vstal a udělal jedinou věc, kterou od něj nečekala, klek si před ni.
,,Lily Evansová staneš se mojí ženou a budeš se mnou vychovávat naše dítě? Miluji tě" Lily vyskočila a vrhla se mu kolem krku.
,,Ano." řekla a políbila ho. James se s ní zatočil dokola a když ji znovu postavil zjistil, že za nimi stojí dvě osoby.
,,Á, tady máme svědky" řekl a mrkl na Rema a Síria.
,,Svědky?" podívali se na sebe a najednou se začali všichni objímat. Měsíc po skončení školy byla svatba, které se účastnil i samotný Brumbál.

...
No a asi všichni ví,jak to dopadlo. Tohle je moje verze toho,jak to asi vypadalo když James zjistil,že je Lily těhotná. Co vy na to? líbilo?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 MarťanQa MarťanQa | Web | 15. října 2009 v 12:28 | Reagovat

krása :-)

2 lucrecia lucrecia | Web | 18. července 2010 v 21:54 | Reagovat

jo přesně krása

3 April April | Web | 28. února 2011 v 16:36 | Reagovat

Nádhera! Píšeš úžasně :D

4 bara bara | 16. března 2011 v 15:05 | Reagovat

jo skvělé a libilo se mi i nenávist nebo láska a taky jaké je to cítit život a ted du číst to poslední určitě to bude taky užasné :-P  :-P  :-P :-D  :-D  :-D  :-D :-)  :-)  :-)  :-) ;-)  ;-)  ;-)  ;-)

5 Markéta Stará Markéta Stará | 7. dubna 2011 v 10:19 | Reagovat

Bezvadný :-D

6 Jass Jass | 7. října 2013 v 20:46 | Reagovat

Moc se mi to líbilo, jen mi přišlo trochu zvláštní to, že jí musí říct, že jí miluje a ona už je těhotná... Přišlo mi to takové trochu zvláštní, navíc mi teď došlo, že tam bylo, že spolu nemluví... asi by to šlo, ale bylo by moc pěkné, kdyby tam byla nějaká vložka, co se vlastně stalo, že spolu zase nemluví... Jinak rozhodně povedená povídka

7 recurring recurring | Web | 20. června 2015 v 8:03 | Reagovat

pujcka na cokoliv :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama